Na ndiqni edhe në

Modë

Ky aksesor bëri bashkë katër vajzat e famshme!

Ky aksesor bëri bashkë katër vajzat e famshme!

Çanta e firmës ‘JW Pei Gabbi’ ka bërë së bashku katër vajzat e famshme. Megan Fox, Emily Ratajkowski, Gigi Hadid dhe Hailey Bieber. Ndoshta emri nuk ju thotë gjë, por sapo ta shihni do e kuptoni se bëhet fjalë pvr trendin më të fundit.

Ky aksesor bëri bashkë katër vajzat e famshme!

Pavarësisht se çanta nuk është edhe aq e kushtueshme ajo përsëri është kthyer në një nga çantat më të preferuara për vip-at. Duke marrë parasysh shumat marramendëse dhe vlerat e çantave, veshjeve dhe aksesorëve që të famshmit shpenzojnë kjo nuk krahasohet aspak me to./M.T/dritare.net

Ky aksesor bëri bashkë katër vajzat e famshme!

Ky aksesor bëri bashkë katër vajzat e famshme!