Na ndiqni edhe në

Modë

Me këto këpucë mund të kërceni në dasmën tuaj pa u lodhur!

Me këto këpucë mund të kërceni në dasmën tuaj

Gjetja e këpucëve të duhura të dasmës është e vështirë, veçanërisht kur jeni duke bërë pazar në internet sepse për shkak të pandemisë jo të gjithë kanë dëshirën të kontrollojnë në dyqane. Ndërsa rehatia është padyshim një përparësi kur blini këpucë martesore, gjetja e opsioneve që janë gjithashtu në modë kërkon ca kërkime më shumë.

Ne ju thjeshtësojmë punën, më poshtë janë disa nga modelet më të bukur dhe të rehatshme që do të gjeni:

Modeli me majën e hapur, taka e rrumbullakosur jo shumë e lartë por super e rehatshme dhe të bukura!

Me këto këpucë mund të kërceni në dasmën tuaj

Sandalet më minimaliste që do të shihni por me ngjyrë më perfekte që shkon me të gjitha tonalitetet e fustaneve të nusërisë.

Me këto këpucë mund të kërceni në dasmën tuaj

Për të gjitha vajzat e gjata që nuk kanë nevojë për taka!

Me këto këpucë mund të kërceni në dasmën tuaj

Kjo takë është shumë e përshtatshme për ju që doni me patjetër të ndiheni të gjata dhe ju pëlqejnë takate larta.

Me këto këpucë mund të kërceni në dasmën tuaj

Me këto këpucë mund të kërceni në dasmën tuaj

Por të jeni të bindura se gjithsesi në fund të dasmës do nxirrni nga çanta atletet rezervë, me të cilat duhet të shkëlqeni po aq shumë./M.T/dritare.net