Na ndiqni edhe në

Modë

Në dhjetor të gjithë duan të kenë tutat e Alketës

Në dhjetor të gjithë duan të kenë tutat e Alketës

Ndërsa dritat e festave në çdo shtëpi janë ndezur, çdo vajzë po mendon për veshjen ideale për të pritur vitin e ri. Por ashtu sikurse shumëçka që ka ndryshuar këtë fundvit, edhe stili i veshjes nuk do të jetë më i njëjtë. Fustanet dhe takat, këtë vit do të zëvendësohen me veshje më të rehatshme, për t’iu përshtatur ambientit të shtëpisë. Dhe cila veshje më shumë se konsumet sportive ‘by AV’, mund të jenë ideale?!

Në dhjetor të gjithë duan të kenë tutat e Alketës

Ndaj ky sugjerim nuk mund t’i mungonte nismës sonë, për promovimin e produkteve shqip, që bëhen dhurata ideale për festa. Në dhjetor të gjithë duan të kenë tutat e Alketës

Imagjinoni, një mbrëmje të ngrohtë me kostumet 100% pambuk, që të ofrojnë një rehati të paparë.

Në dhjetor të gjithë duan të kenë tutat e Alketës

Stili oversized, do t'ju bëjë që të ndjeheni unike dhe na besoni, kudo ku t’i mbani veshur, sytë do të jenë vetëm te ju! Ndaj janë edhe më të kërkuarat këtë dhjetor.

Në dhjetor të gjithë duan të kenë tutat e Alketës

Dhe nëse ngjyra e kuqe nuk është e preferuara juaj, mund të zgjidhni mes disa opsione që ofrohen.

Në dhjetor të gjithë duan të kenë tutat e Alketës

Por jo vetëm për ju, Alketa Vejsiu, ka menduar edhe për princeshat tuaja të vogla. Për të memorizuar momentin magjik të këtyre festave, mund të kombinoheni me vajzën tuaj, me të njëjtat kostume.

Në dhjetor të gjithë duan të kenë tutat e AlketësNë dhjetor të gjithë duan të kenë tutat e Alketës

Merre telefonin në dorë tani, shkruaj numrin: 069 700 8441 dhe porosit dhuratën tënde. Porosit online nga çdo vend i botës në www.shopclassav.al./dritare.net

Në dhjetor të gjithë duan të kenë tutat e Alketës