Na ndiqni edhe në

Modë

Venecia 78, shkëlqim dhe elegancë në tapetin e kuq

Venecia 78, shkëlqim dhe elegancë në tapetin e kuq

Në tapetin e kuq shkëlqyen vathët, byzylykët, unazat dhe gjerdanët në ar të bardhë dhe të verdhë, në platin dhe diamante, kristal shkëmbi dhe gurë të çmuar.

Venecia 78, shkëlqim dhe elegancë në tapetin e kuq

Këto janë bizhuteritë e ëndrrave që mbanin divat dhe të famshmet në ceremoninë e hapjes së këtij Festivali të 78 -të të Filmit në Venecia.

Venecia 78, shkëlqim dhe elegancë në tapetin e kuq

Nga eleganca e përjetshme, krijimet nga koleksionet e cilësisë më të mirë.

Venecia 78, shkëlqim dhe elegancë në tapetin e kuq

Më të preferuarat për vipat ishin krijimet elegante të Cartier -it.

Venecia 78, shkëlqim dhe elegancë në tapetin e kuq

Kompania këtë vit ka bashkëpunuar me La Biennale di Venezia si sponsori kryesor i Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Venecia, për të mbështetur prodhimin e kinemasë bashkëkohore./L.F-dritare.net

Venecia 78, shkëlqim dhe elegancë në tapetin e kuq