Na ndiqni edhe në

Modë

Zbulo se cili është trendi më i kërkuar për thonjtë këtë verë!

Zbulo se cili është trendi më i kërkuar për

Stili ‘french’ është më në modë se kurrë dhe mund të bëhen me ngjyra nga më të zbehtat te ato më shkëlqim ato neon, që kurrsesi nuk mund të kalojnë pa rënë në sy.

Zbulo se cili është trendi më i kërkuar për

Mbi të gjitha, modelet nxjerrin në pah hijeshinë dhe estetikën e dorës. Në foto galerinë më poshtë, mund të zbuloni këto modele dhe të zgjidhni të preferuar tuaj, për t’ia treguar estetistes në takimin e ardhshëm.

Zbulo se cili është trendi më i kërkuar për

Pothuajse janë zhdukur ngjyrat neutrale, për t’i lënë vendin toneve pastel dhe përzierjes së disa ngjyrave në një model./M.T/dritare.net