Na ndiqni edhe në

Moti

Parashikimi i motit për sot!

Parashikimi i motit për sot!

Këtë javë vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të paqëndrueshme edhe pse orët apo ditët me diell nuk do të mungojnë.

Sipas parashikimit nga SHMU, sot priten kthjellime si dhe alternime vranësirash të cilat do të shoqërohen me reshje shiu të izoluara dhe të dobëta kryesisht në relievet e larta malore.M.K-dritare.net