Na ndiqni edhe në

Moti

Parashikimi i motit sot!

Parashikimi i motit sot!

Dita e sotme do të ndikohet nga kushte të paqëndrueshme atmosferike.

Priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet si dhe lokalisht mesatare në qarqet Shkodër, Lezhë, Durrës dhe Tiranë.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet 16 – 22 °C, në vendet e ulëta 16 – 23 °C dhe në vendet malore 8 – 18 °C./M.M-dritare.net