Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

137 të shëruar, 106 raste të reja dhe 2 humbje jete në 24 orët e fundit

137 të shëruar, 106 raste të reja dhe 2 humbje jete në 24

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit në vendin tonë 137 persona janë shëruar, 106 raste të reja dhe 2 humbje.

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje qytetarëve të mos e ulin vigjilencën për zbatimin e masave antiCOVID, ruani distancën fizike me persona që nuk janë familjarët tuaj, kujdesuni për higjienën personale dhe sigurohuni të mbani maskën në ambiente të mbyllura dhe kudo ku nuk arrini të ruani distancën./ I.M-Dritare.net