Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Abas Doga, roja i shkollës që përdhunòí të míturën, dënòhet me 12 vjet bùrg!

Abas Doga, roja i shkollës që përdhunòí të

Gjykatá e Tiranës, ka dhénë sot dënímin për Abaz Dogun, rojën e shkollës në Babrru, i cili ka ábuzuar seksuálisht me një të mítur. Ai u dënuá me 12 vjet bùrg. 65-vjeçari kishte ábuzuár seksuálisht me dhùnë me një 15-vjeçare dhe pas ábuzimit i kishte bërë vidéo intíme. Këto vidéo ua kishte dhëné tre shtétasve, K.P., 20 vjeç, R.O., 16 vjeç dhe F. B., 15 vjeç, të cilët në báshkëpunim me njëri-tjetrin, nën kércënimin e pùblikimit të vidéos, kanë kryér marrëdhënié séksuale me dhùnë me të míturën. Ngjarja e ndodhùr në maj të vitit të shkuar, shkáktoi protestá të shùmta./L.F-dritare.net