Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Politika në sytë e faqeve satirike!

Politika në sytë e faqeve satirike!

“Alo! Ca ka nai gjo anej? “, shkroi kryeministri Edi Rama nga Brukseli krahas një fotoje ulur pranë një ndërtese, duke folur në telefon.

Politika në sytë e faqeve satirike!

Postimi i tij erdhi disa orë pas nënshkrimit të marrëveshjes së PD me LSI-në, për zgjedhjet e 25 prillit.

Politika në sytë e faqeve satirike!Politika në sytë e faqeve satirike!Politika në sytë e faqeve satirike!

Për faqet satirike në internet, fotoja ishte frymëzim për të krijuar meme.

Politika në sytë e faqeve satirike!Politika në sytë e faqeve satirike!Politika në sytë e faqeve satirike!

Vëmendje po kështu mori edhe marrëveshja e nënshkruar nga kreu demokrat Lulzim Basha dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi./L.F-dritare.net

Politika në sytë e faqeve satirike!Politika në sytë e faqeve satirike!Politika në sytë e faqeve satirike!

Politika në sytë e faqeve satirike!Politika në sytë e faqeve satirike!