Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Basha i përgjigjet Berishës: Kërkon armiq për të fshehur dështimin që mbolle! 

Basha i përgjigjet Berishës: Kërkon armiq për të


Lulzim Basha i përgjigjet Sali Berishës, pasi ky i fundit tha se po e përdor Rama. Basha shkruan në Twitter se Berisha shpik dhe kërkon armiq për të fshehur dështimin që mbolli.

“Të kishte sulmuar Ramën aq sa ka sulmuar ata që nuk mendojnë si ai, rezultati nuk do të ishte ky. Por halli i SB është tjetër nga hallet e qytetarëve. Sot si dje ai shpik e kërkon armiq për të fshehur dështimin që mbolli duke vendosur interesin e tij mbi atë të demokratëve.”, shkruan Basha./K.C/dritare.net