Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

BBVip/ Sabiani dhe Einxhel përballen me njëri-tjetrin!

BBVip/ Sabiani dhe Einxhel përballen me njëri-tjetrin!

Mbrëmjen e sotme në Big Brother Vip vëmendjen e mori debati mes Sabianit dhe Einxhel Shkirës. Debati mes dy banorëve dukej se vinte nga momente të mbledhura nga e gjithë java, pasi Einxhel ka akuzuar Sabianin se gjykimet e tij për nominimet e banorëve nuk janë reale dhe ai drejtohet nga të tjerët, kaq është dashur që debati të vazhdoj edhe mbrëmjen e sotme./M.T/dritare.net