Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Braçe për marrëveshjen PD-LSI: Njëri më i shtrenjtë se tjetra. Përputhen!

Braçe për marrëveshjen PD-LSI: Njëri më i

Zëvendëskryeministri Erion Braçe komentoi shkurt marrëveshjen e sotme të firmosur nga kreu i PD Lulzim Basha dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi për zgjedhjet e 25 prillit. Në vëmendjen e Braçes në postimin e tij në instagram krahas fotos nga takimi i sotëm mes liderëve të dy partive opozitare, është pamja e tyre.

“Njëri më i shtrenjtë se tjetra. Përputhen!”, shkruan Braçe./L.F-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by Erion Braçe (@erionbrace)