Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Dyrnjaja: Basha duhet t’ju thotë të gjithë “po”, prandaj nuk ka firmosur as Nard Ndoka sepse ka kuptuar që po i lidhin një kollare

Dyrnjaja: Basha duhet t’ju thotë të gjithë

I ftuar në Arena nga Dritan Hila në RTV Ora, gazetari Denis Dyrnjaja tha se Basha duhet t’ju thotë të gjithë “po” dhe dikujt duhet t’i lidhë kollaren.

Ai shtoi se prandaj nuk ka firmosur as Nard Ndoka sepse ka kuptuar që po i lidhin një kollare.

Dyrnjaja: Basha duhet t’ju thotë të gjithë “po” dhe dikujt duhet t’i lidhë kollaren. Prandaj nuk ka firmosur as Nard Ndoka sepse ka kuptuar që po i lidhin një kollare, se sa e ngushtë është do e tregojë vetë ai. Të gjithë janë besimplotë, por se çfarë do ndodhë do ta shohim kur të publikohet lista.