Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Emrat/ LSI publikon listën me kandidatët për deputetë në Tiranë

Emrat/ LSI publikon listën me kandidatët për deputetë

Lëvizja Socialiste për Integrim ka nxjerrë listën me kandidatët për deputetë në qarkun e Tiranës. Megjithëse ende nuk është një listë përfundimtare, Kryemadhi i ka prezantuar kandidatët gjatë takimeve të fundit me qytetarët. Në listë janë edhe emra të rëndësishëm nga LSI-ja si: Edmond Haxhinasto, Petrit Vasili, Floida Kërpaci, Nora Malaj, Klajda Gjosha, Përparim Spahiu dhe Silva Cakaj, për të cilën Kryemadhi tha se, PS-ja po bën përpjekje për ta larguar nga LSI-ja.
Më poshtë kandidatët e prezantuar nga Kryemadhi në Tiranë!

Njësia 1 - Erisa Xhixho,
Njësia 2 - Aldi Fusha
Njësia 3 - Blerdi Licaj
Njësia 4 - Edmond Haxhinasto
Njësia 5 - Petrit Vasili
Njësia 6 - Floida Kërpaçi
Njësia 7 - Klajda Gjosha
Njësia 8 - Klevi Pojana
Njësia 9 - Erjona Bixha
Njësia 10 - Nora Malaj
Njësia 11 - Përparim Spahiu, Besnik Jakaj
Njësia 12 - Silva Cakaj
Zall Herr - Faik Basha./K.C/dritare.net