Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto dhe video/ Merr flakë gjatë lëvizjes, makina e avokatit në Tiranë! 

Foto dhe video/ Merr flakë gjatë lëvizjes, makina e avokatit
Makina e avokatit Adriatik Lapaj ka marrë flakë gjatë ecjes në rrugën ‘Kuvajt’ në Tiranë. Mësohet se makina ka pësuar defekt në lëvizje e sipër dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Avokati ka qenë në makinë kur makina mori flakë, por u largua më pas dhe fatmirësisht pa lëndime.
Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit./K.C/dritare.net