Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/Pas debatit me Bashën, Flamur Noka përplaset me Ervin Salianjin!

Foto/Pas debatit me Bashën, Flamur Noka përplaset me Ervin Salianjin!

Pas mbledhjes së Kryesisë së grupit parlamentar të Partisë Demokratike në selinë e PD, ka pasur një debat mes deputetëve Flamur Noka dhe Ervin Salianjit.

Foto/Pas debatit me Bashën, Flamur Noka përplaset me Ervin Salianjin!

Në fotot e shkrepura nga LSA ata shihen duke diskutuar me njëri-tjetrin, por nuk dihet tema e debatit.

Foto/Pas debatit me Bashën, Flamur Noka përplaset me Ervin Salianjin!

Noka në mbledhje sot pati një diskutim me kreun e PD, Lulzim Bashën, për përjashtimin e Berishës nga grupi parlamentar i PD./L.F-dritare.net

Foto/Pas debatit me Bashën, Flamur Noka përplaset me Ervin Salianjin!Foto/Pas debatit me Bashën, Flamur Noka përplaset me Ervin Salianjin!