Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Gushti dhe fillimi i shtatorit me temperaturat e larta duket se i kanë lënë vendin shirave të freskët të fillim vjeshtës. Instagrami i vipave megjithëse fundjavë, ishte i mbushur me foto dhe video nga projektet e tyre të shumta për këtë sezon. Kishte edhe nga ata që e kishin shfrytëzuar të dielën thjesht si një ditë pushimi me të dashurit pranë familjes.

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Gazetarja Rudina Xhunga ka vizituar këtë fundjavë qytetin e glikove, Përmetin. Gzetarja ka ndarë me ndjekësit pamje të ndryshme nga vizita në Përmet, mbetet për t'u parë se çfarë projekti vjen pas këtij udhëtimi në fundjavë.

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Disa nga vipat zgjodhën t'ia kushtojnë të dielën kujdesit për veten dhe stërvitjes.

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Dojna Mema këtë fundjavë vizitoi Mrizin e Zanave, ose vendin e përrallave si e quan ajo.

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Për Venerën dhe Lindin vazhdon ende vera e nxehtë, duke shijuar ditët në Maldive.

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Sara Hoxha doli me vajzën e saj Poem dhe shkrepi disa foto që na ëmbëlsuan fundjavën të gjithëve.

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Ndërsa Xhemi Shehu e nisi këtë të diel, si shumë prej nesh, me një filxhan kafe në dorë. Më poshtë dritare.net ka përzgjedhur të tregojë nëpërmjet fotove, si dhe ku e kaluan fundjavën vipat./M.T/dritare.net

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!