Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Grupi i Alibeajt kërkon interpelancë me Ramën për çështjen McGonigal!

Grupi i Alibeajt kërkon interpelancë me Ramën për

Deputetët e grupit të Enkelejd Alibeajt kanë bërë një kërkesë në Kuvend për interpelancë me kryeministrin Edi Rama lidhur me dosjen e ish-zyrtarit të lartë të FBI-së. Ish-agjenti i lartë i FBI-së Charles McGonigal po përballet me dy akuza në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, një në Nju Jork dhe një në Uashington D.C./M.T/dritare.net