Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

I mbante mbyllur dhe dhunonte gruan dhe fëmijën e mitur, arrestohet 28-vjeçari shqiptar!

I mbante mbyllur dhe dhunonte gruan dhe fëmijën e mitur, arrestohet

Një 28-vjeçar është arrestuar në Volos, Greqi pasi akuzohet për dhunë në familje.

Mësohet se i riu dhunonte brutalisht gruan e tij 22-vjeçare dhe vajzën e tyre të mitur. Mediat greke bëjnë me dije se kanë qenë fqinjët ata që kanë denoncuar ngjarjen, ku është zbuluar se i riu e kishte sjellë nga Shqipëria gruan e tij dhe nuk e lejonte të dilte nga banesa, duke e dhunuar mes katër mureve.

Gjatë momentit kur ka mbërritur policia, 28-vjeçari ka tentuar të arratiset, ndërsa e reja është gjetur e frikësuar dhe e gjakosur duke mbajtur fëmijën./M.K-dritare.net