Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Sulmi në Veri, Adriana Matoshi mesazh BE-së: Refuzoni terrorin, përqafojeni Evropën!

Deputetja dhe aktorja e njohur, Adriana Matoshi ka reaguar më një mesazh për ndërkombëtarëve pas sulmit në Veri të Kosovës.

Matoshi ka marrë pjesë sot në Kuvend e veshur me një bluzë të bardhë që mbante mbishkrim, mesazhin për BE-në.

“BE: Refuzoni terrorin, përqafojeni Evropën. Masa kundër shtetit terrorist, jo shtetit paqësor”, shkruhej në bluzë.

Sulmi në Veri, Adriana Matoshi mesazh BE-së: Refuzoni terrorin, Sulmi në Veri, Adriana Matoshi mesazh BE-së: Refuzoni terrorin,