Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Kreu i SPAK: E dimë si u arratis Ahmetaj, prisni zhvillime surprizuese!

Kreu i SPAK: E dimë si u arratis Ahmetaj, prisni zhvillime surprizuese!

Kreu i SPAK, Altin Dumani ka zbardhur të tjera detaje në lidhje me arratinë e ish.zv kryeministrit Arben Ahmetaj.

Dumani në një takim informal me gazetarët ka treguar se SPAK ka informacione se kur dhe ku ka dalë nga vendi ynë Ahmetaj dhe se cila ka qenë arsyeja.

Sakaq ka theksuar se së shpejti do të kemi zhvillime surprizuese.

“Dimë kur dhe ku ka dalë nga Shqipëria, çfarë dokumenti ka paraqitur dhe arsye. Së shpejti do kemi zhvillime surprizuese. Gjknuri është verifikuar në kuadër të hetimeve për Ahmetajn, kjo nuk do të thotë se ka hetim për secilin që del në atë procedim penal”, ka thënë Dumani./M.K-dritare.net