Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Kryemadhi: I iku pushteti për lesh.  Rama: Dini gjë ku bie ky pavioni?

Kryemadhi: I iku pushteti për lesh.  Rama: Dini gjë ku bie ky

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, në një video të postuar në instagram së bashku me Petrit Vasilin kanë thënë se i ka gjetur belaja me Edi Ramën.

"Titi na ka gjet belaja, nuk zuri mend Edi Rama as nga tepsia as nga tiganët, pushteti për lesh i iku atij."-shprehet Kryemadhi në video.

Në lidhje me këtë video ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama, i cili e ka publikuar dhe ka komentuar shkurt: “Dini gjë ku bie ky pavioni?”/ I.M-Dritare.net

Kryemadhi: I iku pushteti për lesh.  Rama: Dini gjë ku bie ky