Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Kryesia e PD nuk i miratoi, Vora dhe Librazhdi pa kandidatë!

Kryesia e PD nuk i miratoi, Vora dhe Librazhdi pa kandidatë!

Dy kandidatë të tjerë të Partisë Demokratike nuk janë miratuar për të garuar në zgjedhjet e 14 majit. Burimet për media bëjnë me dije se kandidati i Librazhdit Bujar Vreto dhe kandidati i Vorës Ibrahim Bruka, nuk janë miratuar nga kryesia e PD për të marrë pjesë në zgjedhjet vendore./A.ZH-dritare.net