Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Nis sot viti i ri akademik, kusht vaksinimi ose tamponi!

Nis sot viti i ri akademik, kusht vaksinimi ose tamponi!

Pas më shumë se një viti mësimi online, studentët dhe pedagogët do të rikthehen në auditore, duke paraqitur certifikatën e vaksinës ose një vërtetim që kanë kryer të paktën një dozë. Nëse studentët ose pedagogët nuk do të jenë të vaksinuar, ata janë të detyruar të paraqesin një test PCR./M.T/dritare.net