Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Poeti Agim Doçi pëson hemorragji cerebrale, shtrohet në reanimacion

Poeti Agim Doçi pëson hemorragji cerebrale, shtrohet në

Kompozitori dhe tekstshkruesi Agim Doci ka pësuar hemorragji cerebrale. Ai ndodhet i shtruar në reanimacionin e Shërbimit të Neurologjisë në QSUT që prej mëngjesit të sotëm.

Mjekët thonë se kompozitori është në gjendje të rëndë shëndetësore. Agim Doçi është autor i mijëra teksteve dhe këngëve shqiptare./K.C/dritare.net