Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama: Të krahasosh Rugovën me Berishën, si të krahasosh parfumin me vajgurin!

Rama: Të krahasosh Rugovën me Berishën, si të krahasosh

Kryeministri Rama njihet për bisedat me ndjekësit e tij në Facebook, por batutat që bën me komentuesit, të cilat edhe këtë herë nuk kanë munguar.

Një komentues i shkruan Ramës se “liderë kombëtar janë vetëm Sali Berisha dhe Ibrahim Rugova, ndërsa të tjerët vetëm kryetarë partish.”

Rama: Të krahasosh Rugovën me Berishën, si të krahasosh

Rama ia kthen batutën duke i thënë se të krahasosh liderin Ibrahim Rugova me Sali Berishën është njësoj sit ë krahasosh parfumin me vajgurin./M.T/dritare.net