Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama publikon pamjet: Si po transformohet Piramida, adresa e re e fëmijëve dhe të rinjve të shekullit XXI!

Rama publikon pamjet: Si po transformohet Piramida, adresa e re e

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga punimet që po zhvillohen te Piramida.

"Vijon puna për qendrën më të madhe të teknologjisë digjitale në rajon, e cila do ta bëjë PIRAMIDËN adresën e fëmijëve dhe të rinjve të shekullit XXI, një projekt transformimi arkitektonik i studios së famshme hollandeze MVRDV", ka shkruar Rama krahas pamjeve./dritare.net