Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Tiranë/ Autobusi përplaset me një mjet tjetër, plagosen 4 pasagjerë!

Tiranë/ Autobusi përplaset me një mjet tjetër, plagosen 4

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të Tiranës. Policia ka njoftuar se një autobus është përplasur me një mjet tjetër, ku për pasojë janë plagosur 4 pasagjerë të urbanit, të cilët janë dërguar në spital për kontroll mjekësor. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./M.M-dritare.net