Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Jozefina Topalli-Bashës: Si ka mundësi që në kohë tèrmeti shtove dy vila?

Video/ Jozefina Topalli-Bashës: Si ka mundësi që në

Ditën e sotme ka qarkulluar në Instagram një video e ish-kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli. Faqja e memeve DNSH-ja ka publikuar një videomontazh dhe në të shfaqet edhe deklarata e Topallit, e cila pyet se: “Si ka mundësi që Lulzim Basha në kohë tërmeti shtoi dy vila?”/K.C/dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by DNSH ™ (@dnsh)