Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Kjo është banesa e cila u tentua të grabitej!

Video/ Kjo është banesa e cila u tentua të grabitej!

Kjo është banesa ku ndodheshin dy të moshuar të cilët ranë pre e një tentative për grabitje nga 3 persona të armatosur të cilët kur kanë parë shërbimet e policisë duke u afruar kanë hapur zjarr ndaj tyre. Policia ka qëlluar ndaj autorëve në vetëmbrojtje, por pa mundur t'i neutralizonin. Policia ka bërë me dije se vijon krehja e zonës dhe se janë ngritur pika kontrollit në hyrje-daljet e Tiranës./dritare.net