Na ndiqni edhe në

Politikë

Rama: Jam gati të bashkëpunoj me kryetarin e PD, por ai duhet të jetë lider. Basha nuk është!

Rama: Jam gati të bashkëpunoj me kryetarin e PD, por ai duhet të

Kryeministri Rama edhe një herë sot u shpreh se është gati të bashkëpunojë pas zgjedhjeve të 25 prillit me kryetarin e PD. Por sot kryeministri u shpreh se kreu demokrat duhet të jetë një lider dhe sipas Ramës, Basha nuk është i tillë.

“Jam gati të bashkëpunoj me kryetarin e PD por ai duhet të jetë një lider. Basha nuk është udhëheqës. Basha nuk ka karakter dhe vizion lideri”, u shpreh Rama./L.F-dritare.net