Na ndiqni edhe në

Shqip

Ermira Babaliu: Një nga vështirësitë më të mëdha të emigracionit janë miqtë që mungojnë!

Ermira Babaliu: Një nga vështirësitë më të

Në “Shqip” me Rudina Xhungën, këngëtarja e njohur Ermira Babaliu, duke folur për punën e saj në SHBA rrëfen se një nga vëshirësitë më të mëdha që hasin njerëzit në emigracion janë miqësitë që lihen pas.

“Një nga vështirësitë më të mëdha të emigracionit është fakti që ti ke njerëz të rinj që i njeh sot, por rrënjët janë ato që janë më të sigurta, sepse miqësia është besim dhe besimi është zor të fitohet në këto kohë të vështira”, tha Ermira në Dritare TV./J.H/dritare.net