Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Adrola Dushi merr letër dhe trëndafila nga Capital T?

Adrola Dushi merr letër dhe trëndafila nga Capital T?

Modelja Adrola Dushi dhe reperi Capital T prej vitesh janë përfolur se janë çift. Por së fundmi nuk kanë mbetur më dyshime për këtë.

Shpesh herë dyshja e kanë mohuar se mes tyre ka diçka më tepër se shoqëria, por fotot e dedikimet për njëri-tjetrin thonë gjë tjetër. E ftuar së fundmi në një program televiziv modeles i kanë dërguar një tufë me trëndafila të bardhë ku shkruhej


“Një tufë me trëndafila të bardhë nga mashkulli yt i zemrës."

Në një sekuencë Adrola dëgjohet të shprehet se: "Mund ta them se ai është mashkulli më i bukur shqiptar."