Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Aurela Hoxha poston për herë të parë foto me djalin!

Aurela Hoxha poston për herë të parë foto me djalin!

I rezistoi një kohë të gjatë, por sot Aurela Hoxha ndau me të gjithë foto me të birin. Modelja e ka mbajtur të fshehtë shtatzëninë e saj, pavarësisht thashethemeve që kanë qarkulluar në media.

Aurela Hoxha poston për herë të parë foto me djalin!

Në fakt gjithë jetën private ajo e ka ruajtur si të tillë, duke mos lënë vend të flasin për atë që ka, më shumë se sa për atë që bën.

Aurela Hoxha poston për herë të parë foto me djalin!Aurela Hoxha poston për herë të parë foto me djalin!

Prej disa kohësh tashmë, Aurela Hoxha jeton në Spanjë me partnerin e saj ku modelja ka krijuar dhe një linjë me bikini./L.F-dritare.net

Aurela Hoxha poston për herë të parë foto me djalin!