Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ndjekësja i nis gabimisht mesazhin, por ja si i përgjigjet Arbana!

Ndjekësja i nis gabimisht mesazhin, por ja si i përgjigjet Arbana!

Jo rrallëherë na ndodh të dërgojmë mesazhe në adresat e gabuara, apo të përgjigjemi në “story” pa ditur në fakt çfarë kemi bërë. Një gjë e tillë i ka ndodhur Arbana Osmanit, mbrëmjen e sotme. Një vajzë , “gabimisht” i ka dërguar një “replay”, në një nga recetat që moderatorja ka ndarë me ndjekësit e saj.“Bën kjo katunarja, sikur çfarë ka bërë, sikur nuk e dimë ne. Kur hanim ne avocado a salmon, kjo hante sufllaqe.”, ka shkruar komentuesja. Ndërkohë nga ana tjetër, Arbana me humor ia ka kthyer se i pëlqen shumë sufllaqet dhe një të tillë do ta ndërronte me salmonin. Nga seria “doja me ia nis një shoqe, po ta nisa ty gabimisht”. Unë vdes për sufllaqe. Ku ta gjej ta ndërroj salmonin me sufllaqe.”, shkruan Arbana./M.M-dritare.net

Ndjekësja i nis gabimisht mesazhin, por ja si i përgjigjet Arbana!