Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Brenda dasmës së Ilir Shaqirit dhe Emanuelës!

Brenda dasmës së Ilir Shaqirit dhe Emanuelës!

Balerini Ilir Shaqiri është martuar këtë të shtunë me partneren e tij Emanuelën. Ata kanë festuar dy gëzime në një ditë pasi sot Emanuela ka edhe ditëlindjen.

Brenda dasmës së Ilir Shaqirit dhe Emanuelës!

Dasma përrallore është mbajtur buzë detit dhe për organizimin e saj është kujdesur “Ami Event”. Iliri është shfaqur i veshur me kostumin e dhëndrit, ndërsa Emanuela me fustanin e bardhë të nusërisë. Vajza e tyre, Emily, ka publikuar në rrjete sociale foto nga dita e tyre e madhe.

Brenda dasmës së Ilir Shaqirit dhe Emanuelës!

Brenda dasmës së Ilir Shaqirit dhe Emanuelës!

Iliri dhe Emanuela janë bashkë prej 20 vitesh. Ata nuk kanë bërë dasmë më parë, por vetëm një celebrim me 14 persona./M.K/dritare.net