Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Dashuri në Toskanë/ Arbana dhe Eduarti sapo krijuan një imazh si nëpër filma!

Dashuri në Toskanë/ Arbana dhe Eduarti sapo krijuan një imazh si

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka treguar se një prej pasioneve të saj janë udhëtimet.Këtë më shumë se kurrë na e ka provuar këtë vit, teksa është parë të udhëtojë në vende të ndryshme jo vetëm brenda vendit por edhe jashtë tij.

Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Toskanës në Itali. Ajo ka postuar një foto me Eduartin mbi një kodër, ndërsa shijojnë perëndimin dhe pamja duket si skenë filmi./M.M-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)