Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Dasma e Ilir Shaqirit/ Kush ishin ish-banorët e BBVIP që morën pjesë!

Dasma e Ilir Shaqirit/ Kush ishin ish-banorët e BBVIP që morën

Mbrëmjen e djeshme Ilir Shaqiri u rimartua me bashkëshorten e tij Emanuelën me një dasmë të mbajtur afër bregdetit dhe me shumë të ftuar personazhe të njohur të ekranit. Mes tyre kishte të ftuar edhe nga “Big Brother VIP”, Sheila Haxhiraj, Meridian Ramçaj, Arjola Demiri, Valon Shehu.

Mirëpo të gjithë duan të dinë nëse miku i tij Sabiani ishte pjesë e dasmës. Për fat të keq jo dhe duket se gjërat mes tyre nuk janë më siç kanë qenë më parë.

Por ku ndodhej këngëtari gjatë kohës ku po zhvillohej dasma?

Ai ka zbuluar nëpërmjet një InstaStory se ndodhet në Vlorë, Dhërmi duke darkuar me djalin e vogël dhe një mikun e tij./M.T/dritare.net