Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Do martohen këtë verë? Ja çfarë thotë Bora Zemani!

Do martohen këtë verë? Ja çfarë thotë Bora
Prej kohësh është përfolur që Bora Zemani dhe Donald Veshaj do të martohen këtë verë. Sot moderatorja e ftuar në Top Channel është pyetur nëse është i vërtetë ky thashethem.

Ed Manushi: Ka zëra që ti martohesh këtë verë?

Bora Zemani: Qesh…

Ed Manushi: Ti qeshe, qenka e vërtetë.

Bora Zemani: Shtatzënia ime dhe martesa ime komentohen gjithmonë. Me martesë, pa martesë, Donaldi është një nga golat e mi të jetës./K.C/dritare.net