Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Dy djem finalistë, kush u shpall fitues i X Factor Albania!

Dy djem finalistë, kush u shpall fitues i X Factor Albania!

Arlis është shpallur fitues i këtij viti në X Factor Albania.

Mes tre finalistëve, Jet, Kleansa dhe Arlis, ky i fundit ka arritur të rrëmbejë shumicë votash, duke u shpallur edhe fitues.

Fillimisht nga tre rivalët në garë, Kleansa, ishte e para që u skualifikua, si pjesë e skuadrës së vajzave./M.K-dritare.net