Na ndiqni edhe në

Shqiptar

E përlotur, Beniada Nishani flet për ndarjen nga ish-partneri!

E përlotur, Beniada Nishani flet për ndarjen nga ish-partneri!

Modelja Beniada Nishani ka reaguar në lidhje me ndarjen nga partneri i saj, Blerti Hajdari.

Beniada tha se lidhja e saj me Blertin për aq kohë sa zgjati, e ka shijuar në maksimum dhe se me vete mban vetëm kujtimet e bukura.

Sakaq shtoi se tani që është single është e hapur për një dashuri të re.

“Ka rëndësi çfarë ne jetojmë. Edhe nëse një lidhje mbaron ka rëndësi ta kemi shijuar. Si ka shkuar, ka shkuar, s’ka rëndësi. Ne duhet të marrim vetëm kujtimet e bukura. I uroj më të mirën vetes dhe atij personi sepse meriton më të mirën. Kur je pozitive të shkojnë gjërat mbarë. Edhe nëse kam kaluar një verë me ulje-ngritje, jam e lumtur. Tani jam single dhe mendoj se do vijë një dashuri shumë e bukur”, është shprehur modelja./M.K-dritare.net