Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Egla flet për herë të parë: Çfarë ndodhi para se të futesha në dhomën e bardhë!

Egla flet për herë të parë: Çfarë ndodhi para se

Egla Ceno ka folur për Dhomën e Bardhë dhe çfarë ndodhi para se të futej aty. Egla tha se para se të merrte vendimin për t’u futur dhe izoluar aty, ajo kanë kryer disa teste psikologjike, për të kuptuar nëse mund ta përballonte apo jo.

“Dhoma e Bardhë ka qenë pikë therje shumë e vështirë sepse psikologjikisht mund të kishte qenë fatale. Pas skualifikimit, kur mu propozua Dhoma e Bardhë, para se të futem aty kam bërë teste psikologjike… pastaj mora vendimin dhe u futa. U krye me sukses nga të tre duhet të them. Psikologjikisht flas. Më pas ndodhi ajo që ndodhi.", tha ajo./K.C/dritare.net