Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Egla sherr me Liamin: Çdo natë brekë e lines do kesh te koka!

Egla sherr me Liamin: Çdo natë brekë e lines do kesh te koka!

Aktorja Egla Ceno dhe Liam Osmani kanë debatuar ashpër gjatë mbrëmjes, pasi ky i fundit e quajti “bipolare”.

Ndërkohë aktorja i është kundërpërgjigjur duke i thënë: “Natë për natë brekët dhe linesin do t’i kesh te koka”.

Pjesë nga debati:

Liami: Mëso të sillesh me burrat

Egla Ceno: Natë për natë brekët dhe linesin do t’i kesh te koka

Liami: T’i nuk e di se çfarë është burri

Egla Ceno: Unë jam më burrë se ty Liami: Je bipolare

Egla Ceno: Ti je një copë ashtu… burri, që ç’të të them, çfarë të hash e çfarë të lësh! Do të mësoj lali si të sillesh si burrë me femrat, jo si maniak. Deshe brekë edhe lines ti, t’i jap çdo natë tek koka. Kështu duhet të mësosh që nuk preken rrobat e një gruaje se ka gjëra intime që ti nuk e di se çfarë janë.

Liami: Nuk ishin as të tuat, je e fëlliqur

Egla: Do të bëj unë birinxhi burrë./M.K-dritare.net