Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Emrat/ Gara e edicionit 62 të Festivalit të Këngës, tërhiqen tre artistë!

Emrat/ Gara e edicionit 62 të Festivalit të Këngës,

Një tjetër këngëtar është tërhequr nga gara në edicionin e 62-të të Festivalit të Këngës.

Dy artistet e parë që u tërhoqën ishin: Kejsi Tola dhe Samanta Karavella, të cilat dhanë detaje mbi arsyet.

Ndërkohë artisti tjetër që është tërhequr është Sardi Strugaj.

“Jam tërhequr për çështje personale nga festivali. Megjithatë, jam shumë i emocionuar tani, mbase mund të flas ndonjë fjalë gabim dhe s’do të doja të shprehesha gabim. Por do ta sqaroj, do ta sqaroj në vazhdim”, ka deklaruar ai..