Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Foto/ Almeda dhe Tolgahan me pushime në Dhërmi!

Foto/ Almeda dhe Tolgahan me pushime në Dhërmi!

Modelja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i famshëm turk Tolgahan Sayisman kanë zgjedhur Shqipërinë për të pushuar këtë fundgusht. Ata kanë zgjedhur Dhërmiun për të bërë plazh.

Foto/ Almeda dhe Tolgahan me pushime në Dhërmi!

Çifti ndau me ndjekësit në Instagram disa foto nga pushimet në Dhërmi.

Foto/ Almeda dhe Tolgahan me pushime në Dhërmi!

Ishte Tolgahan ai që tregoi vendndodhjen ndërsa postoi në Instastory një foto nga plazhi i Dhërmiut./K.C/dritare.net

Foto/ Almeda dhe Tolgahan me pushime në Dhërmi!