Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Foto/ Arbana Osmani arratiset nga Tirana, ku po e kalon fundjavën me Jonin dhe Diellin!

Foto/ Arbana Osmani arratiset nga Tirana, ku po e kalon fundjavën me Jonin

Këtë fundjavë familja e Arbana Osmanit nuk do të jetë në Tiranë. Moderatorja e dashur për publikun postoi disa foto nga shtëpia e saj në Bogë.

Foto/ Arbana Osmani arratiset nga Tirana, ku po e kalon fundjavën me Jonin

Më në fund Arbana u largua nga stresi i javës në Tiranë dhe këtë fundjavë do ta kalojë në Bogë me të dashurit e saj.

Foto/ Arbana Osmani arratiset nga Tirana, ku po e kalon fundjavën me Jonin

Në foto shihen disa çaste të Arbanës teksa argëtohet me Jonin dhe Diellin.

Foto/ Arbana Osmani arratiset nga Tirana, ku po e kalon fundjavën me Jonin

E ndërsa poston pamjet nga Boga, Arbana shkruan: “Arratisja e fundjavës me dashuritë e mia (më në fund)"/K.C/dritare.net

Foto/ Arbana Osmani arratiset nga Tirana, ku po e kalon fundjavën me JoninFoto/ Arbana Osmani arratiset nga Tirana, ku po e kalon fundjavën me JoninFoto/ Arbana Osmani arratiset nga Tirana, ku po e kalon fundjavën me Jonin