Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Foto/ Marina Vjollca shkëlqen në Javën e Modës në Milano!

Foto/ Marina Vjollca shkëlqen në Javën e Modës në

Moderatorja e njohur Marina Vjollca ka marrë pjesë ditën e djeshme në sfiladën e Elisabetta Franchi, në kuadër të javës së modës në Milano.

Edhe pse ndodhej në Afrikë prej disa javës ku po pushonte me partnerin Getoar Selimi dhe vajzën e tyre, Marget, moderatorja nuk ka munguar në eventin më të rëndësishëm për modën.

Marina në ‘Instagram’ ka ndarë fotot më të bukura gjatë kësaj sfilade, ku shfaqet me një fustan të kuq të cilin e ka shoqëruar me një palë doreza të zeza.

Sakaq nuk ka munguar as Getoari, i cili po ashtu ka zgjedhur një stil të veçantë për t’ju bashkuar sfiladës./M.K-dritare.net