Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Foto/ Pas ndarjes, Princ Leka nuk fsheh romancën me Blerta Celibashin! Ja eventi ku morën pjesë!

Pas ndarjes nga aktorja Elia Zaharia, Princ Leka nuk e fsheh më romancën e re me fotografen Blerta Celibashin.

Foto/ Pas ndarjes, Princ Leka nuk fsheh romancën me Blerta Celibashin! Ja

Dyshja së fundmi janë fotografuar krah njëri-tjetrit në një event të rëndësishëm në kryeqytet, për të festuar marrëdhëniet dypalëshe Francë- Shqipëri.

Kujtojmë se Princ Leka i ka dhënë fund martesës me ish-bashkëshorten para disa muajsh, me të cilën ka dhe një vajzë Geraldinën. Martesa e tyre përfundoi edhe më një grindje të madhe, ku nuk munguan akuzat për dhunë./M.K-dritare.net