Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Kjo fundjavë ishte e nxehtë dhe pjesa më e madhe e njerëzve ishin në plazh. Edhe vipat nuk i rezistuan dot detit dhe shkuan të relaksohen.

Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Por jo të gjithë ishin në plazh. Disa preferuan të shkojnë diku larg detit, larg qyteteve të zhurmshme, si gazetarja Aulona Musta me familjen dhe moderatorja nga Kosova Elita Rudi me Botën.

Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Ndërsa të tjerë kjo fundjavë i gjeti jashtë vendit. Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani shkoi në Sicili bashkë me familjen.

Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Ndërsa gazetarja Ilva Tare e cila një muaj më parë i tha lamtumirë karrierës së saj televizive, tanimë është zhvendosur në SHBA dhe ndau me ndjekësit një foto të fëmijëve teksa luajnë nga shtëpia e tyre në Uashington.

Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Një pjesë e vipave kjo fundjavë i zuri në Tiranë.

Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Ndërsa shumë këngëtarë kanë qenë nëpër koncerte.

Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Dritare.net në këtë artikull ju sjell fundjavën e vipave përmes fotove që ata ndajnë me ne në Instagram. Mos e humbisni!/K.C/dritare.net

Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!